Intersport Superstore Roden Cross (Norg)
Laatste update: 16-12-2013 23:16:33  

Msen: Mannen Senioren

Nr Tijd Naam Woonplaats Nettotijd Startnr Chipcode
  1 28:52.4 Erik Driesen Vollenhove 28:51.9 546 HW4BEB7
  2 29:05.7 Henk Bakker Norg 29:05.1 501 DT2C0FW
  3 30:30.2 Joris Kampen Groningen 30:29.5 677 DN1389R
  4 30:46.8 Erwin Akkerman Meppel 30:45.7 907 DW54C25
  5 31:09.8 Gerko Floor Groningen 31:08.4 685 DF5CTVP
  6 31:33.4 Bert van Veen Enschede 31:32.7 611 DW9040Z
  7 31:42.2 Henry Rutgers Noordscheschut 31:40.9 955 DW7CA5H
  8 32:04.5 Piet Wiersma Wildervank 32:04.5 591 DT245R2
  9 32:19.7 Menno Mud Tietjerk 32:18.1 600 DT34HV5
  10 32:29.8 Erik Deenen Groningen 32:24.5 995 DW7P36R
  11 32:44.8 Jan Sinke Urk 32:44.8 563 DK1WKKK
  12 33:06.0 Gerben Vermij Leens 33:04.4 788 DW0PCMT
  13 33:17.9 Stefan Edema Boyl 33:16.4 993 DY77D48
  14 33:31.5 Jan Loosman Urk 33:30.6 930 DT2EDW1
  15 33:35.4 Dorus Wolthekker Nietap 33:30.6 576 DZ4XB26
  16 33:58.0 Jos Richie Groningen 33:56.1 1295 DX13YBV
  17 34:02.3 Taco de Jong Paterswolde 33:57.8 724 DF0MTRK
  18 34:09.0 Tim Stoffelsma Norg 34:06.8 793 DF0MSFX
  19 34:31.0 Sieger Haakma Zuidhorn 34:26.4 709 DW0R6FX
  20 34:42.9 Evert Jan Heringa Marum 34:37.2 1256 DN2Y712
  21 34:48.5 Reinder Bergsma Zuidhorn 34:44.2 714 DW5NV9F
  22 35:31.0 Roy Vervoort Groningen 35:28.3 1280 DF3RZP7
  23 35:32.9 Anton Theo Borger Surhuisterveen 35:25.9 895 DW2KXDF
  24 35:36.8 Ad van Erp Winschoten 35:31.4 706 DW7WVPD
  25 35:42.5 Maarten De Jong Roden 35:38.2 913 DK7WW1P
  26 36:05.9 Sander Van Der Greft Roden 36:04.9 547 DA7MM01
  27 36:08.6 Sjoerd Rijpkema Assen 36:05.9 962 DW6XWFM
  28 36:37.2 Gustaaf Verhagen Eelde 36:32.8 939 DK1MTEA
  29 37:12.5 Gert-Jan Stroetinga Norg 37:09.1 659 DW3BMM1
  30 37:36.5 Alwin Reinders Groningen 37:32.6 690 DY756BP
  31 37:38.9 Rienk Kuipers Groningen 37:27.0 885 DW4K3D3
  32 38:34.9 Rene Slagter Roden 38:30.2 922 DK1TH89
  33 38:38.4 Albert-Jan de Haan Hoogeveen 38:33.4 946 DK6242P
  34 38:54.8 Frank Takens Hazen 38:46.9 750 DA7X1TX
  35 39:10.1 Auke Jonker Assen 39:00.3 717 DG164AH
  36 39:31.5 Andre Falrey Beilen 39:24.5 970 DK84XB7
  37 39:53.7 Roy Wester Norg 39:37.1 950 DR744MK
  38 40:08.9 Vladimir Krajnak Groningen 40:05.2 884 DW3YF4Y
  39 40:51.6 Vincent de Koning Groningen 40:25.0 985 DW4KR5Y
  40 41:43.8 Bas Van Schoonhoven Groningen 41:26.4 915 DM4KRS3
  41 42:06.7 Jelle Elzinga Groningen 41:27.0 916 DW0GRKH
  42 42:09.9 Luuk Kruizinga Aduard 41:49.0 1263 DA7P0WZ
  43 42:11.4 John Ellen Roden 41:59.1 941 DW0RRF3
  44 42:17.1 Mick de Haan Groningen 41:53.5 509 HA8HMX8
  45 42:21.8 Gerard Booij Roden 41:41.1 641 DG486PY
  46 44:16.5 Vincent van der Wal Winsum 43:58.4 896 DK20FPT
  47 44:33.4 Rene Ronde Assen 44:03.4 975 DG1RYC1
  48 45:33.7 Michel van der Laan Appingedam 44:57.6 889 DW5DG0H
  49 46:45.6 Kuba Filipkowski Assen 46:14.9 972 DG426EF
  50 48:23.3 Harmen Stam Tenboer 47:37.9 971 DZ5XR0F
  51 48:23.3 Ronnie Venemann Groningen 47:36.8 968 DF93ARK
  52 48:56.6 Jaap van Dekken Marum 48:25.1 891 DW7FX78
  53 51:55.8 Tom Zomer Groningen 51:18.8 887 DK4V9AZ
  54 53:49.4 Frank Wolters Zevenhuizen 53:03.7 681 1KV7WPZ
  55 55:27.5 Andre Jonker Groningen 55:11.4 719 HT193KH
  56 1:00:11.2 Girayu Sukchuang Tolbert 59:59.6 948 DA2TBHD

M40: Mannen 40+

Nr Tijd Naam Woonplaats Nettotijd Startnr Chipcode
  1 30:02.3 Wim Opten Zuidlaren 30:01.8 505 CF13969
  2 31:39.3 Arjen Driesen St.jansklooster 31:38.2 545 DY9K5B4
  3 33:59.5 Martin van der Duim Drachten 33:58.2 748 CB89669
  4 34:07.2 Willem Huizing Buiter Peize 34:04.2 1294 DW6T4Y7
  5 34:15.5 Pieter-Jan Kooi Loppersum 34:13.8 1261 DX1VYGA
  6 34:21.5 Siem Hiemstra Appelscha 34:19.5 707 DK9M6TA
  7 34:28.8 Robert Stam Bovensmilde 34:26.8 1273 DA9AXXH
  8 34:41.4 Jan Verwoert Midwolda 34:40.0 571 DT4WZ84
  9 34:56.5 Johan Vonck Garnwerd 34:54.1 590 DW7X77A
  10 35:08.9 Marcel ten Wolde Groningen 35:04.7 722 CE68202
  11 35:21.1 Sietze Jan Boer Groningen 35:19.8 1275 DM6NK0F
  12 35:43.7 Peter Ipema Degroeve 35:40.6 801 DW775CP
  13 36:04.7 Emile Nales Groningen 35:46.6 1268 DM47NRE
  14 36:55.7 Klaas Brouwer Zuidbroek 36:52.5 1249 CH54875
  15 37:06.5 Kees Kuipers Niezijl 37:00.4 1267 DR02Y1K
  16 37:32.8 Tom van Tellingen Sleen 37:23.2 568 DR05473
  17 37:48.4 Ad van Beilen Gieten 37:43.5 686 DR0EPNM
  18 37:51.5 Hans Prak Assen 37:43.5 741 8DZS92V
  19 38:28.5 Peter Stokje Groningen 38:27.7 565 DW6G748
  20 38:35.7 Rob Moenandar Groningen 38:31.7 713 DR722WC
  21 38:38.5 Arno Kakkenberg Roden 38:30.8 776 DN16A69
  22 38:59.0 Dirk Duijn Roderesch 38:54.2 910 HM941F5
  23 39:15.8 Bennie Wiegman Kielwindeweer 39:11.8 670 DW43WY7
  24 39:41.9 Maurice Henssen Roden 39:28.3 710 DR74WWR
  25 39:45.7 Remko Elema Zuidlaren 39:20.1 881 DA5K2GV
  26 40:48.4 Rob Libbers Adorp 40:41.3 882 DW7A1EK
  27 41:11.9 Cees Schouls Beilen 40:46.6 944 DT24KZ1
  28 41:17.3 Peter de Jonge Groningen 41:06.8 897 DW05P7D
  29 41:23.0 Lammert van der Molen Norg 41:17.1 1269 DW04M92
  30 41:25.0 Tonny de Jong Zuidlaren 41:04.7 890 DW6TTDX
  31 41:31.1 Bert Schaaphok Winsum 41:14.6 1297 DA3RB8Y
  32 41:56.3 Rudy Telkamp Hoogezand 41:28.2 938 DK1PYA1
  33 42:46.3 Gert ten Brink Assen 42:37.8 737 CE15601
  34 43:24.6 Jan Pilon Garrelsweer 43:03.4 757 DF4VHR8
  35 43:49.0 Menno van der Meer Loppersum 43:24.4 806 DW77DZ8
  36 43:51.4 Peter Disseldorp Zuidhorn 43:29.0 1292 DK8YKPN
  37 44:25.2 Stian Mars Zuidlaren 44:15.2 503 DK908NM
  38 44:46.2 Arjan De Vries Tolbert 44:13.9 781 DF54XR5
  39 45:19.1 Eric Helmantel Eelde 44:54.8 720 DN21WDF
  40 46:56.1 Erik Pakes Roden 46:32.7 927 DW6KVC3
  41 47:49.8 Karel Kort Tolbert 47:16.6 807 DM9YRBZ
  42 47:53.4 Marcel van Wijk Leek 47:23.3 879 DK757H6
  43 48:35.4 Feike Pieters Westerbork 47:47.7 976 DT2A7WX
  44 49:30.9 Auke Latour Yde 49:19.2 936 DR1MX6M
  45 50:57.7 Erik Zomer Groningen 50:20.4 886 DT2E78M
  46 51:37.9 Sjouke de Vries Delfzijl 51:20.3 751 DR0VC8N
  47 52:56.7 Michel Mooiman Tenboer 52:26.3 689 DR8WFXA

M50: Mannen 50+

Nr Tijd Naam Woonplaats Nettotijd Startnr Chipcode
  1 32:33.2 Reinder de Jonge Assen 32:32.7 610 CH15708
  2 32:49.2 Carel Opten Assen 32:46.8 663 BC18882
  3 32:51.7 Klaas Talma Gorredijk 32:49.8 694 AC79469
  4 33:07.7 Jacob van der Meulen Groningen 33:06.3 697 BC17856
  5 33:40.0 Henry Perdok Norg 33:37.9 1287 DR52BR3
  6 34:05.3 Henk Por Groningen 34:04.5 1272 DW70NGN
  7 34:38.5 Jaap Vlaming Lemmer 34:37.5 892 DW7XM08
  8 34:51.1 Jeroen Auener Rolde 34:47.5 718 DR1DNTK
  9 34:53.6 Kees Groenendijk Harengn 34:50.1 1266 DR0HNT2
  10 35:47.9 Theo Groenedijk Ravenswoud 35:45.2 629 DN8XGX5
  11 36:34.7 Maarten Hoeksema Groningen 36:32.1 1277 BC71880
  12 36:48.7 Jan Roeles Beilen 36:44.3 678 DW4WGZ1
  13 37:12.9 Klaas Graansma Groningen 37:07.2 1498 DK7WK9Y
  14 37:37.0 Jakob de Boer Veendam 37:31.6 1296 CH15729
  15 37:58.7 Robert Springer Gieten 37:52.9 1278 DW6W19X
  16 38:14.1 Willem de Vries Urk 38:12.5 572 DF9D07R
  17 38:37.7 Eeuwe Schot Groningen 38:34.1 1288 CE30913
  18 38:56.8 Peter Berghuis Zuidlaren 38:35.0 510 DA6CAVD
  19 39:07.4 Albert Oosting Zuidlaren 38:47.8 592 DA5SF4T
  20 39:40.7 Benno Leferink Groningen 39:31.5 700 DR5RDT3
  21 39:53.1 Pieter Visser Driesum 39:46.0 647 DK4HE3W
  22 39:54.5 Daan den Hartog Assen 39:45.0 792 DG4TEZD
  23 40:02.8 Klaas Bijsterveld Sauwerd 39:42.7 1255 DG54KNG
  24 40:05.7 Huib Matthijsse Tolbert 39:34.8 644 DW3TVRK
  25 40:09.1 Harm-Jan Postmus Vierhuizen 39:52.7 698 CB61426
  26 40:20.5 Wim Loos Groningen 40:12.3 809 DT2Y06F
  27 40:49.3 Watze Hobma Tijnje 40:21.5 893 DW328V7
  28 40:58.0 Bouko Eisen Peize 40:46.1 586 DM93MS5
  29 41:22.3 Albert Hazenberg Loppersum 41:06.4 973 DF5SCSY
  30 42:09.9 Pieter Kamstra Groningen 42:02.6 759 DY5HVAG
  31 42:17.8 Rins Herder Zuidhorn 41:56.1 688 DT2CE0A
  32 42:25.9 Anne Steegstra Groningen 42:00.6 755 DW52CY6
  33 42:44.3 Siert Modderman Groningen 42:36.5 1253 DX0CWBY
  34 42:56.0 Ronald Groen Groningen 42:21.3 769 DW3RBGM
  35 43:03.5 Eddy Olthoff Sappemeer 42:52.8 599 CA71079
  36 43:53.4 Bert Wiendels Roden 43:39.7 708 DZ0M4RY
  37 43:54.7 Peter de Vries Eenrum 43:35.4 798 BC18286
  38 44:11.6 Arend Stevens Westerbork 43:27.9 564 DK5M6M9
  39 44:16.7 Henk Kamstra Winsum 43:53.8 744 BC72711
  40 44:19.9 Jan Mulder Zuidlaren 44:09.0 511 DR8BBX1
  41 44:31.1 Anton Alberts Harkstede 44:14.4 1291 CA81308
  42 44:41.5 Klaas Bijl Assen 44:23.1 669 DR1FN99
  43 44:44.9 Rino Janssens Eelde 44:25.7 805 DK90S6P
  44 44:56.6 Ton Mosch Edam 44:40.7 558 DK36CNK
  45 45:26.0 Jan-Jelle Renkema Oldekerk 44:55.5 1265 DG76GPC
  46 45:29.4 Jaap Stellingwerff Groningen 45:15.0 1283 CG60039
  47 45:42.3 Henk Prins Tolbert 45:11.7 1252 DN8XMWM
  48 46:16.1 Bert ten Hoff Musselkanaal 45:57.2 551 DF9A96N
  49 46:31.6 Henk-Jan Kooke Haren 45:55.6 842 DR77ZZV
  50 46:53.5 Jan Lesschen Schiermonnikoog 46:41.5 878 DK54ZRT
  51 47:20.4 Cees de Haan Groningen 46:40.6 699 DR7NEN8
  52 48:15.6 Wietze Sonker Luxwoude 47:44.1 960 DW5BF93
  53 50:02.5 Ben van der Bij Groningen 49:22.3 635 DR3WSE9
  54 50:23.9 Jakob Hut Siddeburen 49:42.5 1293 BC54717
  55 51:09.3 Dirk Franssens Saaksum 50:35.4 1250 CA16070
  56 51:34.8 Jaap Meijering Roden 51:24.9 633 DG6CCSZ
  57 52:57.9 Hiske Kramer Tolbert 52:25.9 909 DG8AG9Y
  58 54:36.1 Hille Meetsma Winsum 53:52.8 609 DG1MWCE

M60: Mannen 60+

Nr Tijd Naam Woonplaats Nettotijd Startnr Chipcode
  1 34:59.8 Karel Edens Groningen 34:59.8 1282 DW3XSKW
  2 37:58.6 Henk Aalders Gieten 37:56.0 539 DW5WG1A
  3 38:13.3 Frits Riemersma Haren 38:07.5 799 DX1TCSZ
  4 40:03.8 Peter Wolters Nieuwroden 39:57.0 951 DW1Y59S
  5 40:21.6 Fokko Hindriks Groningen 40:18.5 672 DX18SBS
  6 41:16.2 Henk Akkerman Staphorst 41:06.4 695 DR3K2AT
  7 41:34.1 Ad Peltenburg Zoetermeer 41:26.4 684 CH13453
  8 41:47.4 Joop Santema Grijpskerk 41:40.6 1270 CE31570
  9 42:56.9 Garmt Borgman Hoogezand 42:47.5 668 CB23818
  10 43:17.8 Hans van Leeuwen Roden 42:56.5 800 DX8K2ST
  11 43:50.5 Roelof Dilling Grolloo 43:30.6 1262 4RVB7AB
  12 43:51.1 Koos Durenkamp Winsum 43:40.5 786 DN253N6
  13 44:37.5 Piet Winkelaar Delfzijl 44:31.5 601 CG19869
  14 44:38.5 Anko Wieringa Groningen 44:05.3 1245 DW77R29
  15 45:32.6 Ginus Geuzinge Assen 45:15.3 777 CH56244
  16 45:35.8 Ger van Dam Adorp 45:15.1 1259 DK78KED
  17 46:10.0 Ben Scholte Yde 45:50.4 638 CA05507
  18 46:41.7 Frans Scheuneman Hoogezand 46:32.4 562 CB62999
  19 47:14.6 Geert Jan Reinders Loppersum 46:51.1 1290 CG15892
  20 48:11.3 Jaap Groenendal Oldehove 48:02.6 1257 CH64193
  21 48:20.3 Anne Heemstra Groningen 48:03.0 549 CB38994
  22 49:24.7 Gerard Bakker Holwierde 48:58.7 613 CA15024
  23 49:50.0 Ed van der Graaf Groningen 49:50.0 1271 CF86086
  24 50:35.8 Nico Geertsema Winsum 50:06.0 1276 CH54117
  25 51:17.6 Hendrik van Til Aduard 50:48.9 1284 DM4SNFP
  26 51:49.6 Jan Helmantel Tenboer 51:21.5 794 DF3XZS6
  27 52:10.8 Hans van der Mark Norg 51:36.6 556 DN1BNMX
  28 52:21.2 Hyacinth Richardson Groningen 52:07.7 1279 DN43MGG
  29 52:21.4 Leen Wijnstekers Groningen 52:08.2 1281 CG63301
  30 52:32.4 Jan van Dijk Grijpskerk 52:04.6 756 CH04084
  31 57:31.0 Anne Bos Grootegast 57:14.0 542 DG6K89Y

Vsen: Vrouwen Senioren

Naar boven

Nr Tijd Naam Woonplaats Nettotijd Startnr Chipcode
  1 32:33.4 Stefanie Bouma Groningen 32:33.4 687 DA2R6WB
  2 32:57.3 Jelly van der Kloet Groningen 32:56.3 587 DX8KPKB
  3 35:26.0 Jasmin Hillebrink Groningen 35:23.8 900 DT2EEK4
  4 37:41.0 Brenda de Jong Drachten 37:39.0 775 CE77260
  5 38:15.1 Renate Kramer Bunde 38:12.3 778 DG54XKN
  6 38:59.7 Janneke Molenhuis Meppel 38:59.7 675 DW23WSG
  7 40:56.7 Ineke Ligthart Groningen 40:48.6 789 DR02NYA
  8 41:33.6 Anje Norden Groningen 41:28.9 943 DW4K51T
  9 41:35.2 Angelique Nienhuis Winsumgn 41:19.2 1285 CG52423
  10 41:51.5 Hilden Van Loo Groninge 41:44.6 911 DY7M08F
  11 43:52.0 Ans Tiessen Groningen 43:34.0 634 DR3PV41
  12 44:09.9 Merel Nienhuis Groningen 43:57.4 631 DW12MVY
  13 44:36.2 Mana Redder Groningen 44:17.9 954 DR7MY62
  14 44:43.5 Judith Berendschot Nieuwroden 44:30.2 940 DK76V83
  15 46:51.5 Elisabeth Postma Harkema 46:38.7 612 DW5VX47
  16 47:07.5 Liesbeth Simmelink Groningen 46:49.0 702 DR33T0T
  17 47:16.9 Tirza van Faassen Leek 46:49.3 977 DW6GBNY
  18 47:18.1 Aline Hut Zwolle 46:59.9 914 DK4ESTH
  19 47:48.5 Nynke Meijer Leek 47:19.8 785 DG1WM9X
  20 47:49.5 Esther Wietzes Assen 47:32.1 739 DW5E17Y
  21 48:02.2 Marjolein Kolstein Paterswolde 47:23.5 964 DA3DHRC
  22 48:06.4 Marjolein Verschoor Bovensmilde 47:36.9 945 DW7XCMB
  23 54:20.7 Danielle Kors Tenboer 53:34.6 969 DK1MYS7
  24 54:44.1 Myriam Zwerver Stadskanaal 54:00.8 680 3SVRPPG
  25 54:52.2 Elisabeth Zandbergen Emmer-Compascuum 54:17.6 918 DY5Y8GG
  26 54:52.5 Miranda Bouwhuis Emmen 54:17.9 999 DW3T6HW
  27 55:14.4 Mary Zuidersma Groningen 54:55.4 898 DW5DF3G
  28 1:00:53.3 Marloes van der Dam Assen 1:00:20.0 996 DK566D4
  29 1:01:10.2 Marije van der Dam Grolloo 1:00:37.3 997 DK4HRVC

V40: Vrouwen 40+

Nr Tijd Naam Woonplaats Nettotijd Startnr Chipcode
  1 36:15.1 Patries Zijlstra Eenum 36:12.4 578 DR82549
  2 36:36.3 Bertha Bruggenkamp Smilde 36:31.6 608 CH42098
  3 39:08.1 Marjan Oostinga Eelde 39:00.4 721 DY3DYZ1
  4 39:45.3 Laura Batterink Westerbork 39:37.1 541 DY7NEEP
  5 40:33.5 Christien Koning Groningen 40:30.2 553 CB05578
  6 41:03.3 Simone Binnema - Bennema Eenrum 40:57.5 1264 DR02WVP
  7 43:09.7 Elise Kool Loppersum 43:00.8 691 DW8E0KZ
  8 44:00.2 Liesbeth Hoekstra Groningen 43:53.4 906 DW6W49E
  9 44:43.6 Angelique Piebes Winschoten 44:37.8 585 DR77Z07
  10 44:50.6 Hettie Hellinga Schiermonnikoog 44:38.3 661 DK0112V
  11 44:54.5 Jolanda de Winter Appingedam 44:50.3 888 DK78NBD
  12 45:31.8 Aleida Groothoff Winsumgn 45:22.1 1247 DA25XB1
  13 45:32.1 Romy Dam Schiermonikoog 45:21.3 584 DW6T323
  14 46:31.3 Gea Hut Haulerwijk 46:03.1 589 DW545GT
  15 46:57.0 Evelien Kuntz Assen 46:38.5 780 DR1F87W
  16 48:04.4 Thecla Brakel Groningen 47:29.5 974 DK78MPV
  17 50:12.4 Meina Veenstra Roden 49:50.2 961 DW6TZ7X
  18 50:59.0 Hermien Boomgaardt Adorp 50:44.5 1258 DA3E2DF
  19 53:41.8 Marianne Waterman Sauwerd 52:59.1 575 DK64HBW
  20 54:44.8 Julia Meijer Leek 54:15.6 784 DZ8DZTT
  21 57:48.4 Lysbeth Brons Peize 57:24.9 760 DR7MYF7

V50: Vrouwen 50+

Nr Tijd Naam Woonplaats Nettotijd Startnr Chipcode
  1 35:55.9 Petra Hasper-Ten Kate Meppel 35:51.9 674 DF591TY
  2 40:21.0 Anna Siebenga Gasselte 40:14.2 841 DK78BGT
  3 40:53.4 Gonny Houtman Winsum 40:49.3 552 DG7TT1V
  4 42:28.3 Hilda Broekhuizen Winsumgn 42:09.6 1274 DR1FFE3
  5 43:06.4 Mirjam Winkelaar Delfzijl 43:02.7 603 DA6FW7C
  6 43:27.9 Tiny Wouda Kollum 43:21.5 765 BC43768
  7 45:36.3 Erna de Beuze Groningen 45:08.8 771 DA9XMWB
  8 45:48.3 Janneke Nienhuis-Koetje Oosterwolde 45:35.5 630 DR1ZM1A
  9 46:26.2 Reina Wijnia Kwant Hasselt 46:22.6 1246 DW7F39H
  10 48:51.3 Marian Overgaauw Eelde 48:27.1 559 DR8RPH9
  11 49:08.3 Hilma Ubels Groningen 48:45.8 959 DM94E2X
  12 49:35.6 Munda Rijpkema Assen 49:22.9 963 DX68TT7
  13 50:08.9 Tina Been Westervelde 49:53.1 583 DT24T2H
  14 51:12.7 Lian de Jonge Roden 50:50.6 705 DK1T13E
  15 51:53.6 Anja Pieterman-Dijksterhuis Roodeschool 51:16.8 560 DW7ZS7X
  16 52:00.3 Jeannet Bakema Loppersum 51:30.5 1289 DX0CCVY
  17 52:08.9 Alida De Vroome Smilde 51:58.0 650 DN06HKH
  18 53:08.2 Ingrid Molensky Assen 52:41.3 671 DW66A6M
  19 53:50.2 Liduine Van Hecke Nuis 53:17.1 783 DW5281B
  20 56:40.8 Margreet Gort Pesse 56:09.5 942 DW11DCY
  21 1:05:44.3 Truus Bakker Holwierde 1:05:18.5 614 DN8Z513

T1: Trimloop

Nr Tijd Naam Woonplaats Nettotijd Startnr Chipcode
  1 27:18.7 Wim Ammeraal Leens 27:09.9 1300 DX0CHRM
  2 29:08.9 Ferry Goike Winschoten 28:35.4 752 DA51FKX
  3 29:22.5 Els Kalis Nuis 29:10.3 986 DK1MWCW
  4 32:42.5 Henk-Jan Dolsma Groningen 32:41.4 782 DR02VF9
  5 36:26.5 Marco Bakker Norg 36:23.0 903 DW6BM2R
  6 37:10.3 Jan Leeuwis Veendam 37:05.5 593 DR1ZZBX
  7 38:47.5 Arnoud van Waardenburg Groningen 38:09.2 573 1ZVVSK9
  8 39:14.7 Johan Timmerman Leeuwarden 39:11.5 883 DT2A1ZB
  9 39:15.2 Eric-Jan Jonker Smilde 39:07.4 625 DY7A135
  10 39:38.6 Wesley Danes Groningen 39:32.2 544 DR82A34
  11 40:19.8 Klaas Duursma Dewilp 40:12.1 742 8DWSDN9
  12 41:08.3 Klaas Jan van der Kooi Burgum 40:58.0 876 DW7KVPA
  13 41:29.1 Harry Vos Westerbork 41:26.9 726 DM91E6S
  14 42:18.8 Durk Polet Burgum 42:08.4 908 HD95WR1
  15 42:27.8 Sije Roolvink Burgum 42:13.7 899 DA3GDVR
  16 42:50.4 Dirk Ras Groningen 42:36.6 925 DT4RBTF
  17 43:02.3 Ren Kornelius Coevorden 42:36.2 933 DW727KG
  18 43:29.2 Jan Joustra Groningen 42:45.4 845 1ZVVYWK
  19 43:57.1 Dries Wedzinga Drachten 43:43.6 660 DR0DG6T
  20 43:58.7 Stoffer Havinga Thesinge 43:11.5 1299 DW90G1W
  21 44:42.3 Marianne Hoekstra Groningen 44:17.4 989 DW7482V
  22 44:53.5 Andre de Vries Gerkesklooster 44:22.0 652 DW9ZC0Y
  23 45:24.7 Jan Kiers Scheemda 45:09.4 656 DW7KA33
  24 45:24.8 Hendrik-Jan Bakker Scheemda 45:09.5 953 DW6XBSS
  25 46:08.0 Gert Jan van der Hoek Groningen 45:44.4 965 DY061PH
  26 46:09.2 Kor De Boer Marum 45:51.3 658 DM9YY1F
  27 46:25.4 Ron de Leeuw Van Weenen Zuidland 46:10.9 555 DN7F2CY
  28 46:26.0 Niels Laarhuis Oosterwolde 46:12.8 902 DR33T8C
  29 46:38.0 Michael de Haas Groningen 46:22.9 957 DW6TATB
  30 46:51.1 Marijn Kuilman Groningen 46:10.9 931 DR1AK5P
  31 47:00.5 Marian Bakker Norg 46:12.4 540 HG25F3Z
  32 47:26.8 Wim Jonkman Hoogeveen 47:21.2 643 HT8NPTM
  33 47:28.9 Jan Gritter Beilen 47:07.7 749 DA3CGRG
  34 47:29.4 Ren Meijer Emmercompascuum 47:20.1 797 DZ7CART
  35 47:40.2 Sasker van der Woude Norg 46:52.8 952 DA7MAR7
  36 47:43.0 Leo Kuilman Groningen 47:03.8 932 DW522F6
  37 47:50.2 Marjolein Linschoten Groningen 47:04.5 966 DY77PN2
  38 47:54.6 Karin Kremer Sintannen 47:25.6 934 DW0MRN9
  39 48:01.7 Gaby Gabay Groningen 47:21.0 992 DW43PMA
  40 48:36.3 Marc van der Meulen Veenhuizen 47:52.2 947 DW1B334
  41 48:40.5 Harrie Kornelius Coevorden 48:14.2 554 DK62EMK
  42 48:47.2 Siemen Wachtmeester Leek 48:03.2 574 CG16287
  43 48:53.2 Geertje Boersma Assen 48:37.6 844 DX961SB
  44 49:07.3 Johan Sagel Peize 48:46.9 935 DW4TX77
  45 49:11.1 Marcel van Burg Beilen 48:24.4 998 DT4XM68
  46 49:13.1 Foekje van der Zee Team:gemeentezuidhorn 48:53.6 958 HD7FTCX
  47 49:20.1 Hetty Van Burg Westerbork 48:35.4 654 4WZSX1T
  48 49:21.7 I. Boonstra Peize 49:02.7 917 DR6BNC4
  49 49:24.9 Gerieke Buist Groningen 48:45.5 738 DW03V7R
  50 49:34.2 Edith Steenhuisen Roden 49:12.5 894 DW9PYWZ
  51 49:52.0 Ronald Bierman Roden 49:28.0 1000 DW3RBKK
  52 50:02.7 Martijn Heller Groningen 49:23.5 990 DK8YD44
  53 50:37.1 Alie Wassenaar Groningen 49:59.0 920 HW4B02V
  54 50:44.3 Hilbert-Jan Schreur Assen 50:21.3 733 DW3RY6R
  55 51:16.6 Jacqueline van Wijk Groningen 50:38.1 577 2NWNR3G
  56 51:50.3 Rieneke Rispens Groningen 51:12.8 904 DT24YW3
  57 51:58.9 Cees Boer Hoogezand 51:30.3 642 DT2AWGM
  58 52:02.4 Rianne Ramaker Groningen 51:37.4 561 DW6TEN9
  59 52:02.4 Jantine Meijer Tolbert 51:37.1 557 DW5X0Y9
  60 52:15.6 Annette Stikkelorum Groningen 51:35.5 582 DK4CD14
  61 53:25.1 Wytske van der Kooi Burgum 53:13.6 877 DW3BZBP
  62 54:04.6 Rudy Wolf Beilen 53:19.4 723 DZ0NNVE
  63 54:26.8 Madeleine Latour Groningen 54:15.4 937 DA3E78F
  64 54:34.2 Grietje Dijkmans Winsum 54:19.4 1248 DT2AHAG
  65 54:49.2 Carla Melessen Roden 54:21.9 929 DW9ZDF9
  66 56:34.1 Saskia van der Veer Groningen 55:56.8 570 DX6R38B
  67 56:35.5 Klaas Bronsema Assen 55:52.8 715 DT0YA64
  68 57:32.8 Annemie Hanssen Groningen 56:52.5 548 DW0MPB1
  69 57:56.6 Ineke Molenaar Groningen 57:27.0 716 DR8R4KA
  70 58:13.1 Willem Hesseling Zuidbroek 57:44.4 550 AB34050
  71 59:15.3 Asha van de Swaluw Groningen 58:36.9 567 DZ84V4V
  72 59:20.8 Susanne Plantinga Roden 58:56.0 926 DW5N09D
  73 1:01:02.7 Mieke Scheper Appingedam 1:00:30.0 606 DR75VWR
  74 1:01:09.9 Angelique Wijninga Groningen 1:00:31.3 919 DT4X5HY
  75 1:01:20.6 Janet Koetje Appingedam 1:00:47.6 604 DY77ASA
  76 1:01:21.6 Jacqueline Kramer Wekedenhoorn 1:00:39.5 632 DR8RF3X
  77 1:03:25.4 Miena Slagter Holwierde 1:02:53.4 607 DK6T0SE
  78 1:10:03.0 Anke Bijma Sauwerd 1:09:19.7 1254 DW9PWKM