Uitslagenlijst Intersp.Superstore Roden Cross

Norg - Zaterdag 29 november 2014

 
MSEN, WEDSTRIJDLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Olfert Molenhuis 1983 Assen 28:40 28:39
2 Henk Bakker 1980 Groningen 29:45 29:44
3 Edwin Slijkhuis 1987 Groningen 29:51 29:50
4 Adriaan Fransen 1990 Assen 30:00 29:59
5 Stefan Wessel 1987 Groningen 30:18 30:18
6 Ben Stellingwerf 1981 Onderdendam 30:21 30:20
7 Erik Niemeijer 1979 Breda 30:24 30:24
8 Yannick Akkerman 1994 Groningen 30:24 30:24
9 Joris Kampen 1980 Groningen 30:51 30:49
10 Maarten Hindriks 1995 Assen 31:42 31:42
11 Gerko Floor 1979 Groningen 32:04 32:03
12 Meindert ter Veer 1984 Oldehove 32:22 32:20
13 Menno Mud 1979 Tytsjerk 32:30 32:29
14 Guido van den Boogaard 1990 Groningen 32:43 32:42
15 Dorus Wolthekker 1987 Nietap 32:45 32:45
16 Gerben Vermij 1985 Leens 32:59 32:56
17 Tim Stoffelsma 1990 Norg 33:28 33:26
18 Frederique Lotin 1987 Gent (BEL) 33:32 33:30
19 Richie Jos 1975 Groningen 33:34 33:32
20 Henk-Jan Dolsma 1981 Groningen 34:17 34:16
21 Willem de Haan 1976 Garyp 34:21 34:17
22 Sieger Haakma 1982 Zuidhorn 34:57 34:56
23 Jasper Been 1995 Groningen 35:06 35:01
24 Sven Hoekstra 1990 Groningen 35:07 35:02
25 Iddo de Jong 1984 Beilen 35:27 35:24
26 Sjoerd Rijpkema 1985 Assen 36:02 35:59
27 Robin Westermann 1991 Groningen 36:18 36:08
28 Àlwin Reinders 1977 Burgum 36:18 36:13
29 Sander Westerlaan 1990 Groningen 36:24 36:18
30 Maarten de Jong 1982 Roden 36:35 36:33
31 Henk Piek 1976 Drachten 37:10 37:10
32 Arnoud van Waardenburg 1982 Groningen 37:18 37:18
33 Mathijs Höster 1988 Zuidlaren 37:30 37:22
34 Louis Feitsma 1980 's-Gravenhage 37:52 37:44
35 Wouter Visch 1984 Groningen 38:02 37:54
36 Jeroen van der Vlist 1978 Eelde 38:45 38:34
37 Pieter Verhoeven 1993 Groningen 38:52 38:46
38 Gunter Kolthoff 1975 Bunde (GER) 38:59 38:51
39 Adres Faber 1988 Beilen 39:00 38:55
40 Anton Spinder 1979 Buitenpost 39:01 38:57
41 Sjors Kampen 1984 Groningen 39:03 39:02
42 Rob Bergsma 1984 Groningen 39:34 39:25
43 Luuk Kruizinga 1977 Aduard 39:46 39:41
44 Jelle Elzinga 1981 Groningen 40:09 39:45
45 Ferdie Witvoet 1978 Sappemeer 40:41 40:38
46 Mick de Haan 1975 Groningen 40:50 40:43
47 Harmen Stam 1988 Ten Boer 41:54 41:31
48 Aalzen Alma 1981 Augustinusga 42:36 42:31
49 Philip Pruim 1985 Groningen 43:03 42:56
50 Yde Bouma 1978 Groningen 43:32 43:32
51 Diederik de Haan 1990 Glimmen 44:06 43:48
52 Niels Wagenaar 1980 Oldekerk 44:26 44:11
53 Bas Huseman 1981 Groningen 45:22 45:06
54 Michel Vollebregt 1976 Groningen 47:19 47:06
55 Henry Mulder 1977 Veendam 48:54 48:49
56 Tom zomer 2000 Groningen 50:07 49:38
57 Ronald Wieringa 1979 Assen 50:11 49:47
58 Martin Veldman 1980 Groningen 52:12 51:56
59 André Jonker 1979 Groningen 55:45 55:33
 
M40, WEDSTRIJDLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Raimond van der Boom 1974 Assen 30:45 30:45
2 Wim Opten 1966 Zuidlaren 31:03 31:03
3 Arie de Jong 1972 Oosterwolde Fr 31:14 31:13
4 Jan Albert Veenema 1974 Sneek 32:07 32:07
5 Martin Veenhuizen 1969 Ekehaar 32:38 32:37
6 Foppe van der Heide 1971 Drachten 32:48 32:47
7 Fjodor van der Sluijs 1971 Gasselte 35:03 35:00
8 Robert Stam 1969 Bovensmilde 35:05 35:03
9 Jappie Doller 1965 Waskemeer 35:04 35:04
10 Pieter-Jan Kooi 1967 Loppersum 35:25 35:21
11 Stefan van der Wal 1970 Drachten 35:50 35:47
12 Marcel ten Wolde 1970 Groningen 36:08 36:08
13 Jouke Atze Posthumus 1970 Rottevalle 36:31 36:29
14 Grietinus Reinders 1972 Leek 36:43 36:39
15 Gert KleinJan 1970 Aduard 36:49 36:47
16 Tom van Tellingen 1970 Sleen 36:53 36:51
17 Marco Bakker 1973   37:14 37:08
18 Eric Helmantel 1965 Eelde 37:35 37:27
19 Bennie Wiegman 1966 Kiel-Windeweer 37:33 37:33
20 Klaas Brouwer 1965 Zuidbroek 38:03 38:01
21 Kees Kuipers 1971 Niezijl 38:19 38:16
22 Arjan Griffioen 1966 Hoogezand 38:21 38:17
23 Marco den Hoflanden 1966 Assen 38:35 38:31
24 Ad van Beilen 1970 Gieten 39:13 39:07
25 Job Hamming 1969 Groningen 39:41 39:37
26 Roelof van der Heide 1968 Oosterwolde Fr 39:45 39:39
27 Jan Leeuwis 1970 Veendam 39:59 39:52
28 Gert ten Brink 1967 Assen 39:56 39:55
29 Rudy Telkamp 1965 Hoogezand 40:54 40:48
30 Peter Stokje 1969 Groningen 40:55 40:53
31 Herman Kloosterman 1972 Groningen 41:18 41:15
32 Sefan Dagelet 1968 Lellens 41:34 41:22
33 Rob Dorgelo 1970 Groningen 42:16 42:09
34 Bob de Wit 1970 Paterswolde 42:39 42:32
35 André Wolters 1973 Groningen 43:17 42:45
36 Geert Anne Mollema 1965 Oldehove 43:19 43:12
37 Goos Postma 1968 Groningen 44:02 43:50
38 Piet Alkema 1965 Hoogezand 44:28 44:18
39 Hilbrnad-Jan Schreur 1969 Assen 44:37 44:29
40 Jetse Bakker 1965 Assen 45:49 45:27
41 Rob van der Meulen 1968 Zuidhorn 46:38 46:16
42 Alfred Mulder 1974 Veendam 47:09 47:05
43 Wilfred Blanke 1968 Hoofddorp 47:35 47:15
44 Erik zomer 1967 Groningen 48:48 48:18
45 Sjouke de Vries 1968 Delfzijl 54:31 54:17
 
M50, WEDSTRIJDLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Reinder de Jonge 1961 Assen 33:07 33:05
2 Jacob van der Meulen 1962 Groningen 33:44 33:42
3 Carel Opten 1962 Assen 34:06 34:04
4 A Huisman 1964 Oosterwolde Fr 34:19 34:17
5 Cor Ton 1962 Waskemeer 34:51 34:50
6 Kees Groenendijk 1963 Haren Gn 35:20 35:18
7 Peter van Ravenswaaij 1960 Groningen 35:24 35:18
8 Theo Groenendijk 1959 Ravenswoud 35:36 35:36
9 Peter Berghuis 1963 Zuidlaren 36:12 36:07
10 Rob van de Graaf 1962 Hoogeveen 36:18 36:13
11 Kor van der Kooi 1960 Groningen 36:25 36:21
12 Bert Nieland 1957 Oude Pekela 36:52 36:51
13 Jan Roeles 1962 Beilen 37:21 37:15
14 Maarten Hoeksema 1960 Groningen 37:32 37:28
15 Barald Hamming 1961 De Groeve 37:58 37:55
16 Roelof Berends 1956 Oudeschip 38:06 37:59
17 Jakob de Boer 1963 Veendam 38:31 38:24
18 Marc Wijsman 1961 Roden 38:41 38:39
19 Robert Springer 1961 Gieten 38:46 38:41
20 Albert Oosting 1963 Zuidlaren 39:04 38:56
21 Raymund Prins 1958 Groningen 39:14 39:07
22 Sjirk Overal 1961 Kiel Windeweer 39:16 39:11
23 Oscar de Jong 1963 Zandeweer 39:29 39:19
24 Benno Leferink 1958 Groningen 39:30 39:24
25 Teddy Bezuijen 1958 Westerbork 39:34 39:31
26 Marcel kloet 1960 Assen 39:49 39:38
27 Wim Haak 1963 Groningen 40:14 40:03
28 Dirk Duijn 1964 Roderesch 40:13 40:09
29 Wim Loos 1961 Groningen 40:41 40:34
30 Eric-Jan Jonker 1963 Smilde 40:55 40:49
31 Bouko Eisen 1962 Peize 41:09 41:05
32 Klaas Notenbomer 1963 Assen 41:19 41:07
33 Ronald Groen 1963 Groningen 41:35 41:10
34 Klaas Bijsterveld 1959 Sauwerd 41:22 41:13
35 Bert Schaaphok 1964 Winsum Gn 41:42 41:36
36 Harold Hulst 1964 Groningen 41:57 41:50
37 Theo Dieterman 1960 Gieten 42:01 41:56
38 Jan Hiemstra 1961 Eelde 42:23 42:14
39 Eeuwe Schot 1961 Groningen 42:47 42:42
40 Henk Kamstra 1962 Winsum Gn 43:13 43:05
41 Hiddo Boomsema 1955 Wildervank 43:22 43:19
42 Jakob Hut 1961 Siddeburen 43:42 43:38
43 Pieter van den Bosch 1959 Jonkersvaart 43:51 43:46
44 Jeroen Moser 1964 Roden 44:30 44:11
45 Bert Bos 1957 Groningen 45:14 44:52
46 Peter van Dam 1964 Peize 45:14 44:55
47 Anton Alberts 1962 Harkstede 45:09 44:56
48 Jan Mulder 1961 Annen 46:40 46:27
49 Cees de Haan 1957 Groningen 46:56 46:41
50 Roger Mulder 1955 Groningen 47:55 47:34
51 Egbert Takens 1955 Haren Gn 47:55 47:41
52 Henk Prins 1962 Tolbert 48:33 48:23
53 Eddy Groenwold 1964 Peize 50:10 49:52
54 Jaap Meijering 1959 Roden 50:52 50:52
55 Dirk Franssen 1955 Saaksum 51:34 51:20
56 Rudolf Land 1957 Eelde 52:16 51:56
57 Munda Rijpkema 1957 Assen 52:14 52:08
58 Jaap Stellingwerf 1955 Groningen 53:38 53:12
 
M60, WEDSTRIJDLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Karel Edens 1953 Bussum 34:59 34:57
2 Frans Hoekstra 1952 Groningen 38:57 38:57
3 Peter Wolters 1952 Nieuw-Roden 40:16 40:08
4 Henk Aalders 1948 Gieten 40:15 40:12
5 Jan Posthumus 1946 Hoogezand 41:36 41:28
6 Jan H. Rijmberg 1953 Gasselte 42:38 42:22
7 Henk Smit 1954 Groningen 42:42 42:38
8 Dirk Heun 1951 Appingedam 43:10 43:01
9 Minne Brouwer 1954 Wolvega 43:12 43:06
10 Ad Peltenburg 1950 Zoetermeer 43:15 43:08
11 Bert Rekker 1954 Tolbert 43:53 43:41
12 Rene Dantuma 1948 Eelderwolde 44:14 44:00
13 Joop Santema 1948 Grijpskerk 44:27 44:23
14 Henk Nijland 1948 Zuidlaren 45:16 45:07
15 Ger van Dam 1953 Adorp 46:39 46:20
16 Anko C Wieringa 1949 Groningen 46:40 46:40
17 Dick Roffel 1954 Nietap 46:57 46:44
18 Jan Rake 1953 Haren Gn 47:26 47:05
19 Dirk Schipper 1954 Groningen 47:52 47:42
20 Hugo Hendriks 1951 Groningen 48:05 47:50
21 Geert Jan Reinders 1951 Loppersum 48:17 48:06
22 Luud Pijl 1947 Noordwolde Gn 48:32 48:19
23 Henk van Til 1941 Aduard 48:40 48:27
24 Jaap Groenendal 1940 Oldehove 49:30 49:15
25 Nico Geertsema 1952 Winsum Gn 50:13 49:54
26 Jan Helmantel 1940 Ten Boer 50:15 49:55
27 Ed van der Graaf 1946 Groningen 50:36 50:25
28 Hyacinth Richardson 1949 Groningen 53:38 53:12
29 Aad Verheul 1948 Grolloo 55:42 55:25
30 Anne Bos 1949 Grootegast 59:47 59:28
31 Tjeerd Geertsema 1953 Sauwerd 1:03:28 1:03:01
 
VSEN, WEDSTRIJDLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Yasmin Hillebrink 1989 Groningen 32:58 32:57
2 Jelly van der Kloet 1981 Drachten 35:07 35:05
3 Saffira Kiewiet 1987 Haren Gn 35:13 35:10
4 Petra Maarsingh 1975 Zuidhorn 37:43 37:39
5 Renate Kramer 1978 Bunde (GER) 38:07 38:02
6 Hilde van Loo 1992 Groningen 39:55 39:47
7 Francisca Eleveld 1981 Harkstede 41:22 41:17
8 Annemiek Opten 1975 Zuidlaren 42:18 42:14
9 Larissa van Essen 1990 Roden 42:26 42:20
10 Erika Broekema 1983 Groningen 43:06 43:04
11 Judit Berendschot 1983 Nieuw-Roden 44:30 44:12
12 Bianca Rust 1978 Groningen 44:55 44:23
13 Susan Koop 1988 Emmen 44:36 44:25
14 Henriet Scholts 1983 Groningen 44:54 44:49
15 Nynke Meijer 1995 Leek 46:11 45:51
16 Silvia Garcia 1980 Groningen 47:30 47:13
17 Ellen Haveman 1982 Ulrum 48:58 48:27
18 Esther Wietzes 1980 Assen 49:21 49:15
19 Fleur Veenstra 1982 Woudbloem 49:32 49:32
20 Evelyn van de Meulen 1978 Veenhuizen 1:05:17 1:04:47
 
V40, WEDSTRIJDLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Bertha Bruggenkamp 1968 Smilde 36:37 36:34
2 Marjan Oostinga 1972 Eelde 37:56 37:53
3 Cathy van Es-Bode 1969 Hoogeveen 40:20 40:16
4 Aniek Steenhuisen 1972 Assen 41:10 40:58
5 Simone Binnema 1967 Eenrum 41:09 41:01
6 Iris Dahler 1974 Hoogeveen 41:10 41:03
7 Heidy Snijders 1970 Zuidwolde Dr 41:43 41:37
8 Hilda Mulder 1969 Hoogeveen 42:27 42:19
9 Claudia van Tellingen 1974 Sleen 44:36 44:25
10 Gea Hut 1970 Leek 45:17 45:06
11 Desiree Kaauw 1970 Hoogezand 45:37 45:31
12 Gina Mooij 1969 Zevenhuizen Gn 46:42 46:42
13 Simone Seldenthuis 1967 Zevenhuizen Gr 47:04 46:46
14 Fokie Cnossen 1966 Groningen 47:28 47:21
15 Gaby Gabay 1966 Groningen 47:55 47:32
16 Sonja van den Berg 1968 Noordwijk Gn 49:09 48:50
17 Julia Meijer 1965 Leek 53:51 53:26
18 Hermien Boomgaardt 1965 Adorp 54:11 53:48
 
V50, WEDSTRIJDLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Wilma van Galen 1962 Wolvega 40:56 40:52
2 Anna Siebenga 1959 Gasselte 41:51 41:43
3 Hilda Broekhuizen 1963 Winsum Gn 43:12 43:03
4 Janny Hilbrands 1956 Amen 44:07 44:01
5 Griean Hoster 1959 Zuidlaren 44:53 44:44
6 Sietske Weide 1960 Glimmen 44:52 44:52
7 Astrid Wijnsma 1964 Eelderwolde 46:23 46:11
8 Trijnie heeres 1951 Eelderwolde 46:31 46:17
9 Erna de Beuze 1963 Groningen 46:43 46:25
10 Mirjam Ernst 1960 Tolbert 46:54 46:34
11 Berta van der Molen 1960 Peize 49:24 49:06
12 Anita Horstink 1957 Tolbert 49:35 49:10
13 Jeannette Schram-Moll 1963 Wolvega 49:35 49:20
14 Hiske Kramer 1961 Tolbert 50:45 50:20
15 Sabina Oudman 1962 Bedum 51:30 51:09
16 Jenny de Groot 1957 Tolbert 53:51 53:25
17 Grietje Dijkmans 1961 Winsum Gn 54:04 53:40
18 Corien Weyland 1959 Groningen 56:39 56:14
19 Jeannet Bakema 1955 Loppersum 57:10 56:48
20 Janny Heller 1957 Adorp 1:03:28 1:03:10
 
M/V, TRIMLOOP 9 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Bart Gradussen 1987 Leeuwarden 37:32 37:09
2 Hans Prak 1966 Assen 37:33 37:31
3 Klaas Jan van der Kooi 1968 Burgum 40:12 40:12
4 Gerard Halsema 1965 Roden 40:16 40:00
5 Maurice Henssen 1969 Roden 40:17 39:59
6 Klaas Duursma 1959 De Wilp Gn 40:29 40:26
7 Jan Schipper 1963 Lellens 40:53 40:41
8 Edwin Blaauw 1971 Assen 42:02 41:51
9 Arjan de Vries 1968 Tolbert 43:47 43:36
10 Annet Hoving 1995 Groningen 43:55 43:22
11 Wietze Westerhuis 1965 Marum 43:59 43:42
12 Robert Draaijer 1970 Groningen 44:14 43:45
13 Michel Slagter 1990 Groningen 45:36 45:23
14 Touke van der Wal 1953 Oosterwolde Fr 45:50 45:28
15 René Meijer 1968 Emmer-Compascuum 45:55 45:39
16 Gerieke Buist 1993 Noordwolde Gn 46:29 46:08
17 Suzette Scheltinga 1966 Groningen 46:35 46:10
18 Siemen Wachtmeester 1969 Leek 47:01 46:31
19 Karin Kraan 1973 Norg 47:02 46:51
20 Erwin Apperloo 1961 Haren Gn 47:08 46:51
21 Pino Camera 1964 Groningen 47:51 47:41
22 Jolanda van Os 1972 Oldehove 47:55 47:45
23 Lian Jonge 1959 Roden 47:57 47:38
24 André Nijdam 1965 Hoogkerk 47:59 47:37
25 Bouke van der Hem 1946 Groningen 48:01 47:48
26 Geertje Boersma 1960 Assen 48:07 47:54
27 Thomas Pruim 1953 Adorp 48:40 48:21
28 Marjolein Kolstein 1977 Paterswolde 48:57 48:32
29 Maria Gonzalez 1983 Groningen 49:17 49:00
30 Marije Oosterbaan 1982 Groningen 49:26 49:14
31 Peng Yip Cheah 1956 Schildwolde 50:18 49:45
32 Martin van der Velde 1969 Roden 50:32 50:04
33 Henk Meijer 1953 Roden 50:41 50:14
34 Leonie Meijer 1985 Nieuw-Roden 50:41 50:14
35 Frits de Weys 1959 Groningen 51:20 50:57
36 Marleen Bakker 1968 Sauwerd 51:29 51:05
37 Ubo Ellens 1950 Grijpskerk 51:35 51:22
38 Lilian van den Bosch 1963 Roderwolde 51:51 51:29
39 Riena Takens 1965 Roden 51:52 51:30
40 Jenne Postma 1959 Zuidhorn 51:59 51:45
41 Coba Wouda 1965 Kollum 52:01 51:45
42 Jannie Poortman 1962 Borger 52:38 52:21
43 Gerard Huizinga 1960 Winschoten 52:43 52:20
44 Gerard Jager 1964 Roden 52:47 52:29
45 Petra Wieringa 1971 Sneek 52:52 52:33
46 Johan Bakker 1955 Peize 52:52 52:35
47 Henk Snitjer 1963 Delfzijl 53:16 53:03
48 Johanna de Bruin 1967 Groningen 53:47 53:32
49 Wytske van der Kooi-Po 1972 Burgum 54:03 53:43
50 Marcel de Roo 1976 Groningen 54:26 54:06
51 Carel Vedder 1953 Groningen 54:29 54:08
52 Grieko R.M. de Haan 1961 Roden 54:42 54:21
53 Saskia van der Veer 1975 Groningen 54:47 54:17
54 David van Diepen 1998 Groningen 55:22 55:22
55 Jelte Nijholt 1944 Oosterwolde Fr 56:03 55:42
56 Wim Wils 1957 Marum 58:51 58:32
57 Ellis Mackenzie 1962 Groningen 1:00:12 59:58
58 Inge Bouwsma 1979 Groningen 1:02:28 1:02:00
59 Anke Bijma 1963 Sauwerd 1:03:35 1:03:07
60 Jos Arends 1958 Bedum 1:04:49 1:04:23
 
www.uitslagen.nl 07-12-2014 11:18